OČISTA LYMFATICKÉHO SYSTÉMU S POMOCÍ PROGRAMU 2 COLO-VADA PLUS

Detoxikační kúru Colo Vadu Plus lze doplnit o několik produktů se zaměřením na detoxikaci lymfatického systému, podrobný návod najdete níže.

Pro očistu lymfatického systému je výborný produkt Lymflow a pití vody s přidáním korálového prášku Coral Mine.

Co je tedy lymfa a k čemu je dobrá?

Je to tekutina, která omývá  všechny buňky těla a to znamená, že pro ně určuje a zajišťuje vnitřní prostředí. Stejně jako člověk nemůže dlouho přežít v silně znečištěné atmosféře, tak ani buňky nemohou správně fungovat, když kolem sebe nemají zdravé prostředí. Význam lymfatického systému pro zdraví a fyzický stav či životní energii je neocenitelný. Lymfatický systém plní mnoho úkolů,jedním z nich je obranná funkce, která chrání organismus před nejrůznějšími nemocemi a infekcemi.

Ale hlavní význam lymfatického oběhu je očista organismu od zplodin látkové výměny. Lymfatický systém je vlastně jakýsi „popelář“, „vnitřní vysavač“, který nasává metabolické zplodiny, toxiny a přebytečnou tekutinu. Pokud se tento proces naruší, lymfa se stane toxickou.
Cirkulace lymfy je úzce spojena s krevním oběhem, ale funguje jako samostatný systém a jednou z jeho funkcí je spolupráce při zajištění mikrocirkulace buněk. Lymfa zachycuje přebytečnou tekutinu, zplodiny a další látky mezibuněčného prostoru a přenáší je na „filtrační stanice“, takzvané lymfatické uzliny, které se nacházejí v celém lidském organismu. Lymfatické cévy jsou napojeny na dvě velké žíly, které se nacházejí blízko srdce. Takto se lymfa vrací do krevního řečiště, kde se dále zpracovává a dostává se do vylučovacích orgánů. 

Teď už je jasné, proč se lymfatickému systému také říká „systém využití odpadu“.Mezibuněčná tekutina, tedy tekutina, která se nachází mezi buňkami, je díky cirkulaci lymfy neustále obnovována. Nejprve se dostává do lymfatických kapilár a odtud do lymfatického řečiště. Aby buňky dostaly plnohodnotnou výživu a tkáně tak zůstaly zdravé, musí výměna výživných látek a neužitečných a škodlivých zplodin probíhat bez přestání a bez zádrhelů. Buňky fungují bezchybně pouze tehdy, pokud se z nich včas odstraňují škodlivé látky a nehromadí se v nich nadbytek tekutiny.
Pokud by rychlost cirkulace lymfy z jakéhokoli důvodu poklesla, ve tkáních se začne okamžitě hromadit mezibuněčná tekutina.                                               V V těch místech, kde je rychlost pohybu lymfatické tekutiny obzvlášť malá a probíhala by spíš jen díky gravitaci, například v oblasti beder a pánve, se městnání projeví vznikem celulitidy. Špatná cirkulace lymfy má za následek rovněž vysokou únavu a pasivitu dalších životně důležitých procesů, což postupně vede k vytvoření příhodných podmínek pro vznik nejrůznějších onemocnění, degeneraci buněk a nakonec k jejich předčasnému stárnutí. Efektivní odtok lymfatické tekutiny je úkolem číslo jedna v procesu zabezpečení normálního fungování celého organismu.

Na rozdíl od krevního oběhu, ve kterém je krev uváděna do pohybu stažením srdečních svalů, nemá lymfatický systém žádnou obdobnou centrální pumpu“. Pohyb lymfy obstarává stahováním kosterních a dýchacích svalů. Po vyčištění lymfy se zlepší imunita, budete odolní vůči různým infekcím a nemocem (například sezónním nachlazením). Vaše energie a schopnost pracovat znatelně vzrostou.
A víte co oslabuje imunitní systém?  z knihy Zázračná detoxikace Robert S MOrse
Úkolem lymfatického systému a jeho imunitních buněk je chránit tělo a udržovat je čisté. Mnoho jídel, která lidé běžně konzumují, ucpává a zatěžuje lymfatický systém.
Nachlazení, chřipky, alergie, ucpané dutiny, záněty průdušek, plicní choroby – včetně astmatu (souvisí též s oslabením nadledvin) a zápalu plic, – příušnice, nádory, cysty, lymfomy, vyrážky, lupy atd. nejsou než následky přetíženého, ucpaného lymfatického systému.
Veškeré mléčné výrobky (pasterizované i syrové), složené cukry, dráždivé látky (pepř, kola), toxické chemikálie a cizí bílkoviny (maso atd.) vyvolávají lymfatickou reakci sliznice – nadměrnou tvorbu hlenu. Navíc tyto látky mohou poškozovat buňky, zejména když způsobí parazitickou invazi. Úkolem lymfatického systému je snažit se zastavit tyto „teroristické" útoky ve tkáních těla. Jakmile však dojde k ucpání těla tímto hlenem z lymfatického systému, začne být problémem samotný hlen. Může ochromit fungování buněk, což bude mít za následek oslabení příslušného orgánu nebo žlázy. Příkladem toho je reakce těla na mléčné výrobky. Jejich bílkoviny jsou tak hrubé, koncentrované a pro nás škodlivé, že jejich konzumace vyvolá nadměrnou tvorbu hlenu, který se hromadí v dutinách, krku a plicích. Následuje ztrátu čichu, chuti a sluchu a problémy s dýcháním. Hlen ucpe i štítnou žlázu a nakonec nejrůznějším způsobem postihne celé tělo.
Je ironií, že pijeme mléko kvůli vápníku, když jeho konzumace může ochromit schopnost těla zužitkovat vápník. Z duchovního hlediska je krevní a lymfatický systém odrazem ducha. Obohacuje vás a vyživuje, ale také čistí a vychovává. Bude-li utlumený a stagnující, budete utlumení a stagnující i vy. Překvapí vás nemoc a možná i smrt. Očistěte a otevřete všechny vaše vnitřní cesty a nechte ducha (krev a lymfu), aby vámi svobodně proudil. Zaplaví vás pocit nepředstavitelného blaha.
PROGRAM OČISTY LYMFY ZA 14 DNŮ BĚHEM PROGRAMU 2 COLO-VADA PLus

1. Etapa.PŘÍPRAVA ORGANISMU K OČISTĚ (1. - 7.den)Balení tabletek č. 1 Colo-Vada – ráno a večer během jídla dle instrukcí u Colo-Vada Plus, zapíjet sklenicí vody s Coral Mine nebo HydraCel.
Upozornění: pro zlepšení přípravy organismu k očištění přidávejte k balení č.1 ještě 2x denně 1-2 kapsle Lecithinu nebo Artičoku.2
2. Etapa.OČISTA ORGANISMU (8.-11.den).Užívejte balení č.2 Colo-Vada, Artichoke, práškovou směs Colo-Vada Mix, Kelp. V této etapě nepřijímat potravu v souladu s instrukcí u Colo-Vada Plus, s výjimkou kontraindikace ke hladu.

DENNÍ ROZPIS UŽÍVÁNÍ PRODUKTŮ BĚHEM 2. ETAPY S PRÁŠKOVOU SMĚSÍ COLO-VADA PLUS:
6.00 – Balení tabletek č. 2 z Programu 2 Colo-Vada Plus spolu s jednou kapslí Artichoke zapít sklenicí vody s Coral Mine.
7.00 – 2 tabletky Kořen lékořice (hodinu před užitím práškové směsi Colo-Vada)zapít sklenicí vody s Coral Mine.
8.00 – Práškovou směs Colo-Vada rozmíchat ve studené vodě a vypít, poté dvě tabletky Kelpu s jednou nebo dvěma sklenicemi vody s Coral Mine.
11.00 – 2 tabletky Kořen lékořice (hodinu před užitím práškové směsi Colo-Vada)zapít sklenicí vody s Coral Mine.
12.00 – Práškovou směs Colo-Vada rozmíchat ve studené vodě a vypít, poté dvě tabletky Kelpu s jednou nebo dvěma sklenicemi vody s Coral Mine.
15.00 – 2 tabletky Kořen lékořice (hodinu před užitím práškové směsi Colo-Vada) zapít sklenicí vody s Coral Mine.
16.00 – Práškovou směs Colo-Vada rozmíchat ve studené vodě a vypít, poté dvě tabletky Kelpu s jednou nebo dvěma sklenicemi vody s Coral Mine.
18.00 – Balení tabletek č. 2 z Programu
2 Colo-Vada Plus spolu s jednou kapslí Artichoke zapít sklenicí vody s Coral Mine.
19.00 – 2 tabletky Kořen lékořice (hodinu před užitím práškové směsi Colo-Vada) zapít sklenicí vody s Coral Mine.
20.00 – Práškovou směs Colo-Vada rozmíchat ve studené vodě a vypít, poté dvě tabletky Kelpu s jednou nebo dvěma sklenicemi vody s Coral Mine.51
Upozornění: Čas užití produktů se může měnit, ale je nutno dodržet časové odstupy. K prodloužení hladovky lze užívat po dvou práškových směsích Colo-Vada a nejíst ne 4, ale 5 nebo 6 dnů. Po skončení  2. etapy lze ještě několik dnů nejíst, pokud budete pít vodu s Coral Mine.

3. Etapa. OBNOVA ORGANISMU PO SKONČENÍ OČISTY
Doba trvání – 3 dny. 12. -14. den. Ráno a večer spolu s jídlem užít jedno balení č.3 Programu Colo-Vada Plus, tedy 2x za den po skončení období hladu. 12. den se může už jíst vařená zelenina, ovoce, ovesná kaše apod. 13. - 14. den se již může konzumovat rostlinná strava, čerstvé ovoce se kombinuje s vařeným. Po 14. dnu lze po troškách konzumovat bílkoviny: maso, vejce nebo ryby.
Upozornění: Aby nedošlo ke komplikacím během očisty organismu, je nezbytné dodržovat rostlinnou dietu v 1. a 3. etapě + pitný režim minimálně 1,5 l vody s Coral Mine a ve 2.etapě, během hladovky, pít vodu s Coral Mine minimálně 2-3x denně. Následně doplnit stravu o Spirulinu, Assimilator, Mega Acidophilus, vše zapíjet vodou s Coral Mine.
Pokud podstupujeme současně Program 2 Colo-Vada Plus a čištění lymfy, musíme mít na paměti, že lymfa se aktivně pohybuje pouze při stahování svalů.
Hýbejte se! Pouze tehdy bude vaše lymfa pohyblivou a nebude tuhnout.

ZÁVĚR
1. Existuje bezpečný a prověřený  způsob očisty organismu – Program 2 Colo-Vada Plus.
2. Tento program obsahuje pouze přírodní komponenty a produkty.
Umožňuje provést očistu organismu měkce, fyziologicky.
3. Program je rozdělen do tří etap: přípravné, očistné a obnovitelné.
4. Program je jednoduchý a lehce snesitelný. K jeho absolvování nejsou třeba
žádné speciální znalosti ani návyky.
5. Program umožňuje provést očistu organismu bez jakýchkoli speciálních nástrojů, zařízení a zvláštního úsilí.
6. Lymfatický systém je čisticí systém organismu.
Poté, co si očistíte organismus díky Programu 2 Colo-Vada Plus, se okamžitě vynoří otázka:
A co dál?
Ze všeho nejdůležitější je snažit se zachovat takový stav čistoty organismu, kterého jsme dosáhli. Vzduch a místo, kde žijeme, změnit nemůžeme, ale změnit náš vztah k vlastnímu organismu, stravování, pohybu a ochraně je zcela v našich silách.

 

Na webu jsou použity materiály z oficiálních stránek www.coral-club.com
 

 

Dotaz

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Produkty

RELAXIN * PŘISPÍVÁ K CELKOVÉMU ZKLIDNĚNÍ * NAPOMÁHÁ ZVLÁDNOUT ŠKODLIVÝ STRES * PŘEDCHÁZÍ STAVŮM ÚZKOSTI A DEPRESE * NAVOZUJE CELKOVOU POHODU A DUŠEVNÍ VYROVNANOST * pomáhá při zvládnutí závislosti (alkohol, kouření) Tento výrobek je schválen jako doplněk stravy. Není lékem, nelze jej za předepsané...
VIRONAL je bioinformační širokospektrální bylinný regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystaloterapie a biorezonance. Jedná se o vysoce koncentrovaný produkt obsahující bylinné výtažky, éterické oleje a bioinformační složky ve vzájemně vyváženém...
je bioinformační přípravek s vyváženou kombinací nejúčinnějších přírodních látek s antimikrobiálním působením. Obsahuje extrakt z grapefruitu, echinacey, ibišku súdánského a šalvěje lékařské. Grepofit drops působí antivirově, antibakteriálně a...
je bioinformační přípravek obsahující koncentrovaný extrakt z ibišku súdánského (135 mg/1 tableta) obohacený o vitamin C (200 mg/1 tableta), glykosidy ze stévie sladké a speciální směs éterických olejů. Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídicí frekvence podkorových center...
je bioinformační širokospektrální regenerační přípravek s obsahem směsi huminových látek, silymarinu, kyseliny jantarové a zeleného jílu. Energetické dráhy Cytosan Inovum harmonizuje především dráhy tlustého a tenkého střeva, žaludku, jater, žlučníku, sleziny a dráhu řídící. Složení Cytosan...
CYTOSAN - koncentrát humátu draslíku, obohacený o silymarin a kyselinu jantarovou, patří mezi silné imunostimulanty s výjimečnými detoxikačními schopnostmi.  Ovlivňuje a harmonizuje především dráhy tlustého a tenkého střeva, žaludku, jater, žlučníku, sleziny, dráhy řídící, ústřední, jinovou...
je přípravek s originální kombinací extraktu sedmi bylin, vitaminu E, komplexu bioinformací a éterických olejů. Je určen ke vnějšímu použití a má protizánětlivé, antiseptické, antibakteriální a antivirové účinky. Lze ho snadno kombinovat i s ostatními produkty...

Kontakt

Studio pro Tebe Foersterova 155
Vysoké Mýto
56601

mobil: 731136304
e-mail:miri.svecova@gmail.com