Program Zdravý střevní trakt 

Program Zdravý střevní trakt  je v současné době nejefektivnější komplexní systém očištění celého organismu.   

30 denní program hlubokého očištění organizmu

obnovuje se práce jater, ledvin a sliznice;

. čistí se pokožka;
. čistí se krev;
. zlepšuje se srdečně-cévní činnost;
. snižuje se váha (od 3 kg a vice);
. Zlepšují se alergické reakce;
. sílí práce pohlavích žláz;
. organizmus se čistí od cizopasníků;
. obnovuje se imunita;
. značně se zmenšují bolestí hlavy;
. lepší se funkce kloubů;
. zlepšuje se vitalita;
. ulehčuje se průběh jakýchkoliv chronických onemocnění;
. zvyšuje se úspěšnost oplodnění. 
 
 
Program se skládá ze 3 na sebe navozujících částí:
1. šetrná očista 1-10dnů
2. Normalizace činnosti 11.-20.den
3. Obnova 20.- 30. den
 

V úvodní fázi programu probíhá šetrná očista střevního traktu. Organismus se zbavuje toxických látek a parazitů (helmintů). Aktivuje se vylučování žluči, drenážní systém ledvin.

V této první etapě se užívají produkty:

1) Super-Flora (napomáhá růstu užitečných bakterií a ozdravění střevní mikroflóry)

2) Zaferan (stimuluje tvorbu a odvádění žluči, zlepšuje trávení, pomáhá snížit hladinu cholesterolu)

3) Listy ořešáku černého (Má protiparazitární a lehce projímavé účinky, přispívá k ozdravení střevní sliznice a ke snížení hladiny cholesterolu).

4) Papája (pomáhá štěpení bílkovin, aktivuje práci střev, zmenšuje podráždění sliznic a urychluje jejich regeneraci).

5) Coral Alfalfa (Vojtěška) (očišťuje mikroklky střev, současně zásobuje organismus minerály, aminokyselinami a vitamíny).

6) Coral Lecithin (je nezbytný pro obnovu a regeneraci poškozených buněk, včetně lymfocytů a makrofágů – buněk imunitního systému, jater).

7) Coral Burdock Root (je součástí procesu detoxikace ledvin, jater, žlučníku).

8) Řešetlák Purshův (Cascara Sagrada, prostředek se slabě projímavým účinkem, který napomáhá pravidelnému vyprazdňování střev).

9) Coral Carnitine (zrychluje štěpení tuků a uvolňuje energie, která je nezbytná k podpoře intenzivní životní aktivity, odstraňuje také z organismu toxické sloučeniny a zabraňuje tak jejich hromadění.

2. ETAPA PROGRAMU – NORMALIZACE PRÁCE STŘEVNÍHO TRAKTU

Hlavním cílem této fáze je přivést mikrobiom střev do normálního stavu, při kterém jsou mikroorganismy různých skupin v rovnováze a hlídají se navzájem.

Proto jsou do 2. etapy zahrnuty produkty, které napomáhají obnově a následně i početnímu nárůstu užitečných bakterií, optimalizuje trávení a reguluje syntézu enzymů.

Toto je velmi důležitá fáze ozdravného procesu, na které v konečném důsledku závisí kvalita využití výživných látek a energie v trávicím  traktu.

Produkty, zahrnuté do této etapy:

1)      Super-Flora

2)      Zaferan

3)      Coral Lecithin

4)      Assimilator (soubor enzymů rostlinného původu, zlepšuje trávení a využití výživných látek. Vitamíny A a D napomáhají obnově sliznic trávicího traktu, vitamín D upravuje syntézu trávicích enzymů a hormonů).

5)      Coral Artyčok (obsahuje nejlepší hepatoprotektory, má ozdravné účinky na játra a žlučovody).

6) Coral Magnesium (normalizuje peristaltiku střev, žlučníku a močového měchýře, zlepšuje vstřebání výživných látek, vitamínů a minerálů, aktivuje výrobu energie).

7) AquaOx (rostlinné výtažky – antioxidanty ve složení produktu blahodárně působí na stav cév a hladinu cholesterolu, mají obecně tonizující účinek). 

3. Etapa  programu – OBNOVENÍ

V této etapě se funkce trávení potravy dostává konečně do normálního stavu. Pokračuje obnova populace užitečných bakterií, které optimalizují proces štěpení jednotlivých složek jídla. Aby se ještě zvýšilo množství užitečných bakterií, je třeba jim nabídnout nezbytné krmení – a proto jsou do programu zahrnuty produkty s vysokým obsahem potravinových vláken.

Enzymy pomáhají kvalitnímu trávení a zužitkování výživných látek.

Postupně mizí nedostatek vitamínů a minerálů.

Aminokyseliny obnovují výměnu bílkovin.

Antioxidanty chrání tkáně trávicího systému a napomáhají jejich rychlejší regeneraci.

PRODUKTY, KTERÉ JSOU URČENY PRO TŘETÍ ETAPU:

1)       Super Flora

2)       Papája

3)       Coral Alfalfa (Vojtěška)

4)       Coral Magnezium

5)       Zaferan

6)       Coral Taurin – «univerzální» aminokyselina, životně důležitá pro normální fungování organismu. Zlepšuje využití magnézia. Vyznačuje se významnou antioxidační aktivitou. Napomáhá detoxikaci jater. Pomáhá normalizovat vylučování žluči, což zlepšuje trávení.

7) Omega 3/60 – polynenasycené mastné kyseliny, nezbytné pro normální činnost prakticky všech orgánů a systémů, a to včetně trávicího. Vědci z Lékařské fakulty Nottinghamské univerzity a Královské koleje v Londýně dokázali, že PUFA pozitivně ovlivňují biologickou pestrost střevního traktu.

8) МSМ – zdroj síry, jejíž obsah v organismu se snižuje s postupujícím věkem. Právě proto je síra nesmírně důležitá pro neustálou obnovu buněk sliznice, vždyť normální rychlost jejich regenerace činí 1 milión buněk za minutu. 

9) Spirulina – zdroj lehce stravitelných a snadno využitelných aminokyselin, které jsou potřeba mimo jiné k syntéze trávicích enzymů.  

Mám zájem koupit

Máte-li zájem o tento program, kontaktujte nás, prosím telefonicky nebo vyplňte formulář na konci textu a my pro Vás vše zajistíme.
 
Na webu jsou použity materiály z oficiálních stránek www.coral-club.com
250x250-distancni.jpg

 

 

Objednací formulář

Dotaz

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Produkty

RELAXIN * PŘISPÍVÁ K CELKOVÉMU ZKLIDNĚNÍ * NAPOMÁHÁ ZVLÁDNOUT ŠKODLIVÝ STRES * PŘEDCHÁZÍ STAVŮM ÚZKOSTI A DEPRESE * NAVOZUJE CELKOVOU POHODU A DUŠEVNÍ VYROVNANOST * pomáhá při zvládnutí závislosti (alkohol, kouření) Tento výrobek je schválen jako doplněk stravy. Není lékem, nelze jej za předepsané...
VIRONAL je bioinformační širokospektrální bylinný regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystaloterapie a biorezonance. Jedná se o vysoce koncentrovaný produkt obsahující bylinné výtažky, éterické oleje a bioinformační složky ve vzájemně vyváženém...
je bioinformační přípravek s vyváženou kombinací nejúčinnějších přírodních látek s antimikrobiálním působením. Obsahuje extrakt z grapefruitu, echinacey, ibišku súdánského a šalvěje lékařské. Grepofit drops působí antivirově, antibakteriálně a...
je bioinformační přípravek obsahující koncentrovaný extrakt z ibišku súdánského (135 mg/1 tableta) obohacený o vitamin C (200 mg/1 tableta), glykosidy ze stévie sladké a speciální směs éterických olejů. Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídicí frekvence podkorových center...
je bioinformační širokospektrální regenerační přípravek s obsahem směsi huminových látek, silymarinu, kyseliny jantarové a zeleného jílu. Energetické dráhy Cytosan Inovum harmonizuje především dráhy tlustého a tenkého střeva, žaludku, jater, žlučníku, sleziny a dráhu řídící. Složení Cytosan...
CYTOSAN - koncentrát humátu draslíku, obohacený o silymarin a kyselinu jantarovou, patří mezi silné imunostimulanty s výjimečnými detoxikačními schopnostmi.  Ovlivňuje a harmonizuje především dráhy tlustého a tenkého střeva, žaludku, jater, žlučníku, sleziny, dráhy řídící, ústřední, jinovou...
je přípravek s originální kombinací extraktu sedmi bylin, vitaminu E, komplexu bioinformací a éterických olejů. Je určen ke vnějšímu použití a má protizánětlivé, antiseptické, antibakteriální a antivirové účinky. Lze ho snadno kombinovat i s ostatními produkty...

Kontakt

Studio pro Tebe Foersterova 155
Vysoké Mýto
56601

mobil: 731136304
e-mail:miri.svecova@gmail.com